Raspored i rezultati 13. kola Prve lige i 12. kola Lige veterana

 

PRVA LIGA, 13. KOLO
PONEDJELJAK, 27.02.2023.
18:00
DPH TORCIDA MR
(Klinac, Sikirica, Kožul, Mladinov)
4:4 DPH TUČEPI
(Mravičić 3, Milković)
SRIJEDA, 01.03.2023.
18:00
BRELA
(L. Jakir 2, L. Bekavac, T. Jakir, M. Šimić, M. Staničić)
6:0 KALA BAR
19:00
PP MAKARSKA
(Despot 2)
2:5 DOWNTOWN
(Krnić 2, A. Jakir 2, Kristić)
20:00
AMICIS
(Vlatković 2)
2:1 THE MAGIC PUB
(Gašpar)
21:00
ALL IN
(Matić)
1:4 GORNJA VALA
(Divić 2, Visković, Lasić)

 

LIGA VETERANA, 12. KOLO
ČETVRTAK, 02.03.2023.
18:00 ZAGORA ERA COMMERCE
(Vlatković, Marinović)
2:7 MAKARSKA TOURISTIK
(Radić 3, Topić, Dugandžić, Burić)
19:00 TUČEPI UNITED
(Vidulin)
1:2   KAVANA ROMANA
(Križanac 2)
  FAST FOOD MONACO
ODGOĐENO GRUPACIJA KLIS

 

Raspored odigravanja u razdoblju 27.02.-02.03.

 

PONEDJELJAK, 27.02.2023.

 

PRVA LIGA, 13. KOLO
18:00
DPH TORCIDA MR
(Klinac, Sikirica, Kožul, Mladinov)
4:4 DPH TUČEPI
(Mravičić 3, Milković)

 

PRVA LIGA, 7. KOLO (ZAOSTALI SUSRET)
19:00
AMICIS
(Cvitanović, Vukoja; crveni Božić)
2:3 ALL IN
(Matić 2, Baričević)

 

LIGA VETERANA, 10. KOLO (ZAOSTALI SUSRET)
20:00 ZAGORA ERA COMMERCE
0:3 b.b. KAVANA ROMANA

 

PRVA LIGA, 11. KOLO (ZAOSTALI SUSRET)
21:00
GORNJA VALA
(Čančar)
1:3 KALA BAR
(Sokol, Visković AG, N. Pašalić)

 

 

SRIJEDA, 01.03.2023.

 

PRVA LIGA, 13. KOLO
18:00
BRELA
-:- KALA BAR
19:00
PP MAKARSKA
-:- DOWNTOWN
20:00
AMICIS -:- THE MAGIC PUB
21:00
ALL IN -:- GORNJA VALA

 

 

ČETVRTAK, 02.03.2023.

 

LIGA VETERANA, 12. KOLO
18:00 ZAGORA ERA COMMERCE
-:- MAKARSKA TOURISTIK
19:00 TUČEPI UNITED
-:-   KAVANA ROMANA
20:00 FAST FOOD MONACO
-:- GRUPACIJA KLIS

 

 

Raspored kupa Lige veterana 2022./23.

 

 

P R E T K O L O
23.03.2023. (ČETVRTAK)
(A) 17:30 ZAGORA ERA COMMERCE (4. NOSITELJ)
TUČEPI UNITED (5. NOSITELJ)
0:3 b.b. 
(B) 18:30 FAST FOOD MONACO (3. NOSITELJ) GRUPACIJA KLIS (6. NOSITELJ)
4:1 
P O L U F I N A L E
20.04.2023. (ČETVRTAK)
(C) 20:00  MAKARSKA TOURISTIK (2. NOSITELJ)  FAST FOOD MONACO (B) 2:4 
(D) 21:00
 KAVANA ROMANA (1. NOSITELJ)
 TUČEPI UNITED (A)
8:1 
F I N A L E
28.04.2023. (PETAK)
(E) 19:00
 KAVANA ROMANA (D)
FAST FOOD MONACO (C)
1:2

 

 

Raspored kupa Prve lige 2022./23.

 

 

P R E T K O L O
23.03.2023. (ČETVRTAK)
(A) 19:30 DPH TUČEPI (8. NOSITELJ)
DOWNTOWN (9. NOSITELJ)
7:1 
(B) 20:30 AMICIS (7. NOSITELJ) PP MAKARSKA (10. NOSITELJ)
3:0 
Č E T V R T F I N A L E
19.04.2023. (SRIJEDA)
(C) 17:00 DPH TORCIDA MR (4. NOSITELJ)
THE MAGIC PUB (5. NOSITELJ)
 2:4
(D) 18:00 GORNJA VALA (3. NOSITELJ)
ALL IN (6. NOSITELJ)
1:1
(4:3 6 m) 
(E) 19:00
KALA BAR (2. NOSITELJ)
AMICIS (B)
0:3 b.b. 
(F) 20:00
BRELA (1. NOSITELJ)
DPH TUČEPI (A)
5:0 
P O L U F I N A L E
24.04.2023. (PONEDJELJAK)
(G) 20:00  AMICIS (E)  GORNJA VALA (D)  0:2
(H) 21:00
 BRELA (F)
 THE MAGIC PUB (C)
3:3
(9:8 6 m) 
F I N A L E
28.04.2023. (PETAK)
(I) 20:30
 BRELA (H)
GORNJA VALA (G)
  2:3  

 

 

Raspored i rezultati 12. kola Prve lige

 

12. KOLO
UTORAK, 21.02.2023.
17:30
PP MAKARSKA
0:8 DPH TORCIDA MR
(Mladinov 3, Zvizdić 2, Klinac, Sikirica, Pervan AG)
18:30
THE MAGIC PUB
0:3 BRELA
(Zelić 2, L. Jakir)
19:30
DOWNTOWN
0:3 b.b. GORNJA VALA
20:30
DPH TUČEPI
(Lalić; crveni Prokopić)
1:1 AMICIS
(Božić)
21:30
KALA BAR
(Jović, Koštić)
2:5 ALL IN
(Matić 2, Rašić, Martinović, Jezidžić)

 

NAPOMENA: ovaj tjedan nema kola Lige veterana.

 

Our website is protected by DMC Firewall!