Raspored i rezultati 13. kola

 

SRIJEDA, 07.02.2024.
18:30
DOWNTOWN
(Katušić)
1:4 AMICIS
(Sokol 3, Kovačić)
19:30
GORNJA VALA
(Pašalić, Divić)
2:0 DPH TORCIDA MR
20:30
PP MAKARSKA
(Čaljkušić, B. Bušić, Turić)
3:6 RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović 3, Mendeš 2, V. Šimić)
21:30
BRELA
(L. Bekavac 2, Zelić, L. Jakir, Staničić)
5:1 PIZZERIA DOMINA
(Vuletić)

 

 

Raspored i rezultati 12. kola

 

SRIJEDA, 31.01.2024.
18:30
FAST FOOD MONACO
(Lasić, Buljan Ića)
2:3 DPH TUČEPI
(M. A. Visković 2, Mravičić)
19:30
AMICIS
(Šalinović 2)
2:2 THE MAGIC PUB
(M. Rašić 2)
20:30
RECREATIVO TUČEPI 0:3 BRELA
(T. Jakir, L. Jakir, Zelić)
21:30
PIZZERIA DOMINA
(L. Lalić 2)
2:4 GORNJA VALA
(Divić 3, Čančar; CK Visković)

 

 

Raspored i rezultati 11. kola

 

SRIJEDA, 24.01.2024.
18:00
DPH TUČEPI
(L. Visković 1997)
1:6 AMICIS
(Sokol 3, J. Pejković, Vuletić, Vukoja)
19:00
BRELA
(L. Jakir 2, Staničić, Zelić, Koštić)
5:4 PP MAKARSKA
(Kujundžić 2, Čaljkušić, N. Radić)
20:00
THE MAGIC PUB
(N. Rašić 3, Herceg, Rudelj; CK Herceg)
5:1 FAST FOOD MONACO
(A. Brnić)
21:00
GORNJA VALA
(Visković 2, Bušelić, Urlić)
4:1 RECREATIVO TUČEPI
(Mendeš)
ČETVRTAK, 25.01.2024.
20:15
DOWNTOWN
(L. Krželj, J. Zelić, Jalovčić)
3:9 DPH TORCIDA MR
(Sikirica 2, Bitanga 2, L. Krželj AG, Zvizdić, Kožul, Jezidžić, Marević)
21:15
MALI PLAMEN
(Antunović)
1:1 PIZZERIA DOMINA
(B. Čović)

 

 

Raspored i rezultati 10. kola

 

SRIJEDA, 17.01.2024.
18:30
PP MAKARSKA
(Čaljkušić)
1:1 GORNJA VALA
(Divić)
19:30
DPH TORCIDA MR
(Marević)
1:5 THE MAGIC PUB
(Rudelj 2, Sikirica AG, N. Rašić, M. Rašić)
20:30
RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović 2; CK T. Pašalić)
2:1 MALI PLAMEN
(Tolj; CK M. Šimić)
21:30
PIZZERIA DOMINA 0:1 DOWNTOWN
(N. Krželj)

 

 

Prijelazni rok na polusezoni 2023./24.

 

AMICIS
DOŠLI: Miro Kovačić, Krešimir Lelas
OTIŠLI: Rade Miletić, Filip Gojak

DPH TORCIDA MAKARSKA RIVIJERA

DOŠLI: Ivan Jezidžić, Ivan Tolj, Mate Marević, Šimun Divić (voditelj), Tomislav Brajković (trener)
OTIŠLI: Dino Velemirović, Tomislav Brajković, Šimun Divić, Darijo Agić (voditelj), Ivan Tolj (trener)

FAST FOOD MONACO
DOŠLI: Josip Roso, Joško Lasić, Marko Burić
OTIŠLI: Sretan Vrkaš, Ante Zelić, Petar Šuto

GORNJA VALA
OTIŠLI: Joško Lasić

PIZZERIA DOMINA

DOŠLI: Matej Kraljević, Alan Galinović
OTIŠLI: Matej Marijančević

RECREATIVO TUČEPI
DOŠLI: Bojan Matić, Toni Pašalić, Vićenco Bartulović
OTIŠLI: Marko Roso, Ivan Gudelj, Duje Šošić

THE MAGIC PUB
DOŠLI: Ivan Begović
OTIŠLI: Luka Šalinović


Raspored i rezultati 9. kola

 

SRIJEDA, 10.01.2024.
19:00
MALI PLAMEN
(Prgomet, M. Šimić, Tolj)
3:1 PP MAKARSKA
(I. Radić)
20:00
DPH TUČEPI
(L. Visković 1991, Mravičić)
2:1 DPH TORCIDA MR
(Jezidžić)
21:00
GORNJA VALA
(Čančar, Bušelić)
2:0 BRELA
ČETVRTAK, 11.01.2024.
19:50
FAST FOOD MONACO
(Lasić, A. Brnić)
2:4 AMICIS
(Sokol 2, Šalinović, I. Pejković)
20:50
THE MAGIC PUB
(Rudelj)
1:2 PIZZERIA DOMINA
(Brigić, Kraljević)

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!