Raspored i rezultati 4. kola Prve lige i Lige veterana

 

4. KOLO
SRIJEDA, 23.11.2022.
17:00
DPH TUČEPI
(Lalić)
1:1 DPH TORCIDA MR
(Sikirica)
18:00
KALA BAR
(Jović, Sokol 6 m)
2:1 BRELA
(L. Bekavac)
19:00
DOWNTOWN
(M. Zelić 3, Tomas 2, A. Jakir, Jalovčić)
7:2 PP MAKARSKA
(I. Rašić, Milas)
20:00
THE MAGIC PUB 0:3 AMICIS
(Kovačić 2, L. Jakir)
21:00
GORNJA VALA
(Divić, Lasić)
2:0 ALL IN

 

4. KOLO
ČETVRTAK, 24.11.2022.
18:00 FAST FOOD MONACO
0:5 MAKARSKA TOURISTIK
(Rašić, Lalić, Burić, Vujčić, Protrka)
19:00 GRUPACIJA KLIS
(Rizvan)
1:6   KAVANA ROMANA
(Stanković 3, Pervan 2, Divić)
20:00 ZAGORA ERA COMMERCE
(Govorko, Modrić, Kvesić)
3:3 TUČEPI UNITED
(H. Visković, S. Šarić, D. Šarić)

 

 

Raspored i rezultati 3. kola Prve lige i Lige veterana

 

3. KOLO
SRIJEDA, 16.11.2022.
17:00
DPH TORCIDA MR
(Bućan)
1:1 PP MAKARSKA
(Milas)
18:00
BRELA
(L. Bekavac 6 m, Zelić)
crveni M. Ribičić
2:1 THE MAGIC PUB
(Gašpar)
19:00
GORNJA VALA
(Divić 2, Lasić, Urlić)
4:0 DOWNTOWN
20:00
AMICIS
(Vlatković, Zelić)
2:2 DPH TUČEPI
(I. H. Šarić, Lalić)
21:00
ALL IN
(Stanković 6 m, Matić)
2:4 KALA BAR
(Sokol 2, Brnić, Koštić)
crveni Godinović

 

3. KOLO
ČETVRTAK, 17.11.2022.
18:00 KAVANA ROMANA
(Pervan 2, Tomašić)
3:0 FAST FOOD MONACO
 ODGOĐENO  GRUPACIJA KLIS
    ZAGORA ERA COMMERCE
20:00 MAKARSKA TOURISTIK
(Matić)
1:2 TUČEPI UNITED
(Kapitanović, AG M. Herceg)

 

 

Raspored i rezultati 2. kola Prve lige i Lige veterana

 

APFEL ARENA, MAKARSKA

 

2. KOLO PRVE LIGE
SRIJEDA, 09.11.2022.
17:00
DOWNTOWN
(Šošić)
1:7 DPH TORCIDA MR
(Miletić 3, Sikirica 2, Bućan, Mladinov)
18:00
PP MAKARSKA
(Jakić 2, Despot, Raos)
crveni Jakić
4:2 AMICIS
(D. Šimić, Pejković)
crveni Božić
19:00
DPH TUČEPI
(Zwirn)
1:4 BRELA
(L. Bekavac 2, V. Zelić, M. Staničić) 
20:00
THE MAGIC PUB
(Rudelj 2, M. Rašić, Mihaljević)
crveni M. Rašić
4:3 ALL IN
(Matić, N. Rašić, Lendić)
21:00
KALA BAR
(Jović 2)
2:2 GORNJA VALA
(Divić 2)

 

 

2. KOLO LIGE VETERANA
ČETVRTAK, 10.11.2022.
18:00 ZAGORA ERA COMMERCE
(Grbavac, Herceg, Agić)
3:5 MAKARSKA TOURISTIK
(Burić 3, Lekaj, Radić)
19:00 TUČEPI UNITED
(Grubišić, Dragičević)
2:5   KAVANA ROMANA
(Bitanga, Jović, Tomašić, Križanac, Bagarić)
20:00 FAST FOOD MONACO
(Raffanelli 2, Palada, Šuto, Josipović)
5:3 GRUPACIJA KLIS
(Radić 2, Odža)

 

 

 

Popis momčadi


Mole se sve ekipe Prve lige i Lige veterana da dostave popis momčadi s najviše 16 igrača te eventualno voditelja i trenera isključivo na mail udruge umn.malibalun@gmail.com

najkasnije do početka 2. kola, odnosno 9.11. za Prvu ligu i 10.11. za Ligu veterana. Popis treba sadržavati sljedeće podatke:

- ime i prezime

- datum rođenja

- OIB

Igrači koji ne budu na popisu neće moći zaigrati za momčad prije sljedećeg registracijskog termina, odnosno božićne stanke. Zahvaljujemo na razumijevanju.


Raspored i rezultati 1. kola Prve lige i Lige veterana

 

APFEL ARENA, MAKARSKA

 

1. KOLO PRVE LIGE
S R I J E D A, 02.11.2022.
17:00 KALA BAR
(Godinović 2, Koštić 2, N. Pašalić, Brnić)
6:3 DOWNTOWN
(M. Zelić 2, K. Ribičić)

18:00
GORNJA VALA
(Urlić 2, Divić 2)
4:1 THE MAGIC PUB
(Serdarević)
19:00
BRELA
(M. Staničić, V. Zelić)
2:1 PP MAKARSKA
(Markić)
20:00
ALL IN MAKARSKA

0:2 DPH TUČEPI
(Tomaš, Milković)
21:00
AMICIS
(Kovačić 2, Cvitanović)
3:3 DPH TORCIDA MR
(Sikirica, Vuletić, Mladinov)

 

1. KOLO LIGE VETERANA
Č E T V R T A K, 03.11.2022.
18:00 FAST FOOD MONACO
(Raffanelli 2, Palada, Šuto)
4:0
ZAGORA
19:00
GRUPACIJA KLIS
(Maljković 3, Vidić, Rizvan)
5:3
TUČEPI UNITED
(A. Visković, Mrčela, D. Šarić)
20:00
KAVANA ROMANA
(Divić 2, Križanac, Tomašić)
4:3 MAKARSKA TOURISTIK
(Rašić, Protrka, AG Vranješ)

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!